Omladinska škola: Pobjeda i poraz protiv Širokog Brijega

U nedelju su odigrane utakmice 20. kola u kadetskoj i juniorskoj konkurenciji. Rival naših momaka je bio Široki Brijeg, a skor je bio polovičan.

Kadeti Radnika su bili bolji rezultatom 1:0 (1:0). Strijelac pobjedonosnog gola je bio Gajić u 36. minutu. Igra naših kadeta je u prva dva kola podignuta na viši nivo u odnosu na jesenju polusezonu, a zasluge za to osim treneru Lukiću idu i na račun sportskog sektora kluba, budući da su u Radnik tokom zimske pauze stigli napadač Mišković iz Ilićke, štoper Knežević N. iz Proletera iz Teslića i zadnji vezni Knežević A. iz Ljubića iz Prnjavora. Pobjedom nad Širokim Brijegom naši momci su upravo ovoj ekipi prišli na četiri boda zaostatka, a Radnik je trenutno na sedmom mjestu sa 25 bodova.

Sa druge strane, juniori su poraženi golom Ćosića u 90. minutu. U timu juniora su se našli i prvotimci Motika i Šerbečić, ali nisu uspjeli pomoći da se izbori bolji rezultat. Juniori su zadržali šestu poziciju na tabeli sa 30 bodova, ali u prethodne četiri utakmice imaju tri poraza i jedan remi.

Obje naše selekcije u sledećem kolu gostuju u Slobodi u Tuzli.