OMLADINSKA ŠKOLA: Dvije pobjede i remi

Za vikend su aktivne bile mlađe selekcije našeg kluba. U-19 i U-17 selekcije su igrale mečeva 23. kola Premijer lige protiv Mladosti DK, dok je U-15 selekcija nastupila u 14. kolu kvalitetne lige FSRS u odmjeravanju snaga sa Podrinjom iz Janje.

Juniori su pobijedili goste rezultatom 2:0 (1:0), a strijelci za Plave su bili Berbić u 24. i Bradonjić u 63. minutu. Sa druge strane kadeti nisu uspjeli savladati istog protivnika, a utakmica je završena bez golova.

Pozicije na tabeli naših selekcija se nisu mijenjale. Juniori su i dalje šesti, a kadeti sedmi, s tim da su eventualnom pobjedom kadeti Radnika mogli prići šestoplasiranoj Mladosti DK na tri boda razlike.

Pioniri Radnika su ugostili vršnjake Podrinja iz Janje koje su uspjeli da savladaju rezultatom 1:0. Strijelac za Radnik je bio rezervista Cvijanović u 60. minutu. Na tabeli pionirske kvalitetne lige su na prvom mjestu izravnati Radnik i Zvijezda 09 sa po 29 osvojenih bodova. Mlađi pioniri protiv istog rivala nisu nastupali.