Posljednje vijesti

Srećković: Biće još radosti u Ligi za prvaka BiH

Naši momci su prošlog vikenda još jednom pokazali da su pravi hit u proljećnom dijelu šampionata. U poslednjih šest utakmica ne samo da nismo izgubili, nego smo i primili samo jedan pogodak, što dovoljno govori o čvrsti naše odbrane. – Potp

Ulaznice za meč sa Partizanom u prodaji od srijede

U subotu, 24. marta biće odigrana međunarodna prijateljska fudbalska utakmica između Radnika i beogradskog Partizana. Tim povodom, a ovim putem obaveštavamo, kako naše tako i navijače FK Partizan, da ćete ulaznice po cijeni od 10 KM biti u prilici

Bijeljina dobija Sportski centar!

Gradonačelnik Bijeljine, Mićo Mićić, razgovarao je juče sa vršiocem dužnosti generalnog sekretara Fudbalskog saveza Republike Srpske, Goranom Ćejićem, i ekspertom za infrastrukturu Fudbalskog saveza BiH, Nihadom Hodžićem, o nastavku aktivnosti

Đurić: Proljeće u znaku Radnika

Fudbaler Radnika, Velibor Đurić (36), doživljava svoju drugu mladost igrajući aktivno na poziciji veziste, koja ga je krasila tokom bogate fudbalske karijere. Đurić je veoma važna karika u igri našeg tima, koju sprovodi dojučerašnji saigrač a s

Radnik otkinuo bod šampionu

Fudbaleri Radnika nastavili su seriju uspjeha u Premijer ligi BiH. Izabranici trenera Mladena Žižovića odigrali su danas nerješeno (1:1) u gostima kod aktuelnog prvaka Zrinjskog. Zrinjski je imao dobru priliku već na otvaranju susreta. Ognjen Todorov

ISPUNJEN CILJ: Radnik u Ligi za prvaka BiH!

Fudbaleri Radnika u poslednjem kolu Premijer lige BiH osvojilu su zlata vrijedan bod, pošto su u Vitezu odigrali 0:0, i time se plasirali u Ligu za prvaka BiH. Utakmica je počela ofanzivom domaćeg sastava. Aleksandar Ilić je u 10. minutu je zaprijetio

Peco i Martinović: U Vitez da završimo posao

Lijevokrilni napadač Demir Peco igra kao preporođen otkako je startovao proljetni dio šampionata, što potvrđuje pobjedonosni pogodak u utakmici protiv Širokog Brijega, u kojoj su naši momci slavili rezultatom 1:0. Tokom protekle sezone, Peco je bio