Izvještaji sa utakmica

HADŽIĆ DONIO BOD: Široki Brijeg – Radnik 1:1 (0:0)

Fudbaleri Radnik uspjeli su da ostanu neporaženi na vrućem terenu u Širokom Brijegu, pošto su remizirali sa istoimenom ekipom rezultatom 1:1. Prvu priliku Radnik je imao u 4. minutu, ali je golman Luka Bilobrk zaustavio udarac Aleksandra Glišića. Š

Radnik otkinuo bod šampionu

Fudbaleri Radnika nastavili su seriju uspjeha u Premijer ligi BiH. Izabranici trenera Mladena Žižovića odigrali su danas nerješeno (1:1) u gostima kod aktuelnog prvaka Zrinjskog. Zrinjski je imao dobru priliku već na otvaranju susreta. Ognjen Todorov

ISPUNJEN CILJ: Radnik u Ligi za prvaka BiH!

Fudbaleri Radnika u poslednjem kolu Premijer lige BiH osvojilu su zlata vrijedan bod, pošto su u Vitezu odigrali 0:0, i time se plasirali u Ligu za prvaka BiH. Utakmica je počela ofanzivom domaćeg sastava. Aleksandar Ilić je u 10. minutu je zaprijetio

Radnik na korak od Lige za prvaka

Radnik je na korak do Lige za prvaka! Po teškom terenu Plavi su danas slavili protiv Širokog Brijega rezultatom 1:0. Gosti su ipak bolјe otvorili utakmicu. U 12. minutu poslije kornera Dušan Martinović je zaustavio šut Damira Zlomislića. Par minuta

Radnik neporažen u Sarajevu

Na lošem terenu stadiona Koševo, fudbaleri Sarajeva i Radnika podijelili su bodove u 20. kolu Premijer lige BiH. Meč je okončan rezultatom 0:0. Iako je postojala snažna bojazan da bi se zbog jako loših vremenskih uslova današnji duel 20. kola Premi