Izvještaji sa utakmica

GOLEADA ZA KRAJ: Radnik – Široki Brijeg 3:3 (1:1)

Fudbaleri Radnika i Širokog Brijga odigrali su nerješeno 3:3 u posljednjoj ovosezonskoj utakmici Lige za prvaka BiH. Široki Brijeg je odlično otvorio susret. Igrao se 4. minut kada je, nakon dobrog ubačaja Josipa Kvesića, Dražen Bagarić glavom pog

RADNIK OSIGIRAO PETO MJESTO: Krupa – Radnik 1:3 (0:1)

Radnik je danas u jednoj veoma zanimljivoj utakmici savladao Krupu rezultatom 3:1 i tako ostao jedini premijerligaš kojeg Krupljani za dve sezone nastupa u eliti bh fudbala još nijednom nisu uspjeli da pobjede. Bio je ovo i duel klubova koji su izborili

Radnik definitivno udaljio Željezničar od titule

Bijeljinci će ovu sezonu pamtiti prije svega po osvajanju bodova protiv najvećih klubova. Danas su izabranici Mladena Žižovića definitvno udaljili Željezničar od titule prvaka, dva kola prije kraja prvenstva. U devetom minutu videli smo prvu opasnu

RADNIK U FINALU: Alfa Modriča – Radnik 2:3 (1:2)

Radnik je pobedio istim onim rezultatom kakvim je slavila Alfa Modriča u prvoj utakmici (3:2), ali je do svog devetog finala Kupa Republike Srpske stigao pošto ga je poslužila sreća prilikom izvođenja penala. Sve je kao iz bajke krenulo za Modričane

HADŽIĆ DONIO BOD: Široki Brijeg – Radnik 1:1 (0:0)

Fudbaleri Radnik uspjeli su da ostanu neporaženi na vrućem terenu u Širokom Brijegu, pošto su remizirali sa istoimenom ekipom rezultatom 1:1. Prvu priliku Radnik je imao u 4. minutu, ali je golman Luka Bilobrk zaustavio udarac Aleksandra Glišića. Š