Izvještaji sa utakmica

Radnik Bijeljina – Borac Banja Luka 3:0 (2:0)

Susret 19. kola Premijer lige BiH u potpunosti je pripao Radniku, koji je sa dva brza gola na početku utakmice praktično riješio pitanje pobjednika i do kraja znalački čuvao prednost. Banjaluani se nisu pokazali u najbolje svijetlu na prvom proljećn

Minimalni poraz Radnika u Gornjem Crnjelovu

Drugi tim Radnika poražen je u Gornjem Crnjelovu od lidera drugoligaša grupe “Istok” ekipe OFK Sloge minimalnim rezultatom 1:0. Mladen Žižović je imao priliku vidjeti igrače sa nešto manjom minutažom, dok je rezultat bio u drugom planu

FK Radnik Bijeljina – NK Slaven Živinice 3:0 (1:0)

U prvoj provjeri, uoči odlaska na završni dio priprema na Kupres, fudbaleri Radnika ostvarili su ubedljiv trijumf u okršaju sa Slavenom iz Živinica. Rezultat je bio 3:0 u korist našeg tima, a strijelci na ovom meču bili su Marko Obradović u prvom

EVROPA SVE DALJE: Plavi poraženi na Tušnju

Radnik je pretrpio još jedan poraz u Ligi za prvaka, pošto je na teškom gostovanju u Tuzli, u direktnom okršaju za četvrto mjesto na tabeli, savladan od Slobode rezultatom 2:0. Tuzlaci su mnogo bolje ušli u meč, pošto su već u 12. minutu stigli d