Izveštaji sa utakmica

FK Radnik Bijeljina – NK Slaven Živinice 3:0 (1:0)

U prvoj provjeri, uoči odlaska na završni dio priprema na Kupres, fudbaleri Radnika ostvarili su ubedljiv trijumf u okršaju sa Slavenom iz Živinica. Rezultat je bio 3:0 u korist našeg tima, a strijelci na ovom meču bili su Marko Obradović u prvom

EVROPA SVE DALJE: Plavi poraženi na Tušnju

Radnik je pretrpio još jedan poraz u Ligi za prvaka, pošto je na teškom gostovanju u Tuzli, u direktnom okršaju za četvrto mjesto na tabeli, savladan od Slobode rezultatom 2:0. Tuzlaci su mnogo bolje ušli u meč, pošto su već u 12. minutu stigli d

Željo slavio minimalnim rezultatom u Bijeljini

Fudbaleri Željezničara slavili su danas minimalnim rezultatom na Gradskom stadionu u Bijeljini, čime je produžena negativna serija našeg tima, koji je osvojio samo dva boda na posljednjih šest prvenstvenih mečeva. Prvi deo prvog poluvrijemena nije